TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

""Pouliční liga" "

Tradiční amatérský turnaj konající se v areálu místních volejbalových a tenisových kurtů každoročně začátkem měsíce června. Jedná se o turnaj ryze amatérských smíšených družstev, charakteristický svými speciálními pravidly uvedenými níže a zajišťujícími ideální podmínky pro kolektivy rekreačních hráčů, amatérské nadšence sportu nebo i úplné nováčky toužící strávit den v příjemném areálu formou aktivního pohybu nebo se pouze přijdou podívat a zafandit ostatním sportovcům.

Po celý den je zajištěno bohaté občerstvení v místním bufetu. K dispozici je pestrá nabídka nápojů (pivo, limo, alko) i občerstvení všeho druhu. Posedět a vychutnat pochutiny si můžete na přilehlé venkovní terase s výhledem na sportoviště nebo v interiéru klubovny.

 

LETOŠNÍ TERMÍN: 3.6.2017, STARTOVNÉ: 500,- Kč 

PŘIHLÁSIT DRUŽSTVO SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


Na turnaji uvítáme účast všech možných kolektivů, všech věkových kategorií, obzvláště týmy utvořené z jiných sportovních odvětví nebo družstva reprezentující firmy, zájmové spolky a instituce, případně reprezentující jednotlivé částí obcí nebo ulice, nebo jakýkoliv jiný kolektiv postavený na amatérském základu. Závěr turnaje zakončí předání cen pro nejlepší účastníky a odpolední/večerní posezení doplněné o hudbu a tanec v místní klubovně.


Pravidla turnaje:

  • V každém družstvu hrají minimálně 2 ženy (tedy systém 4+2, účast více žen je samozřejmě povolena)
  • Za každé družstvo může nastoupit pouze 1 registrovaný hráč (muž). Registrací se myslí aktivní účast v jakékoliv soutěži pod ČVF - krajské i okresní za poslední rok a také v soutěži AVL 1. a 2.liga HK (amatérská volejbalová liga)

 

Program 15.ročníku Pouliční ligy 2017:

  • 8.00-8.30 Prezentace družstev
  • 8.40 Rozlosování turnaje 
  • 9.00 Zahájení hry ve skupinách
  • cca 16.00  po skončení finálové části vyhlášení a předání cen
  • následuje večerní posezení a zábava
курсы английского языка в киеве
кодировка алкоголизма
magazinpoliva.kiev.ua
mexes.com.ua
poliv.ua/
service01.com.ua

(c) 2012 - TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

Top Desktop version