TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

""Beach volejbal" "

Nově zrekonstruované městské koupaliště v Chlumci nad Cidlinou nabídlo nové možnosti sportovního využití v našem městě, a to především 2 nádherné hřiště určené pro plážový volejbal. Hřiště je možné využívat širokou veřejností, v letních měsících zde také část svých sportovních aktivit provozuje chlumecký volejbalový oddíl.

Dvě plážová hřiště a možnost koupání a slušné zázemí místního koupaliště jsou ideální pro pořádání beachových turnajů. Snažíme se jako oddíl uspořádat během prázdninových měsíců alespoň 2 akce dle časových možností a v závislosti na aktuálním počasí. 
 

          Sobota 22.6.2012 - MIXY 2+1   (Oddílové)

 

  • TENTO TURNÁJEK JE KONCIPOVÁN POUZE PRO ČLENY VOLEJBALOVÉHO A TENISOVÉHO ODDÍLU A JEJICH PŘÁTEL. BUDE VE FORMĚ AMATÉRSKÝCH TROJIČEK, V KAŽDÉM TÝMU BUDE OBSZAENA ALESPOŇ JEDNA ŽENA. PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE PRO JEDNOTLIVCE A SESTAVENÍ TÝMŮ BUDE PROBÍHAT FORMOU LOSOVÁNÍ ZE 3 VÝKONOSTNÍCH KOŠŮ. (OBDOBA NAŠICH ODDÍLOVÝCH VOLEJBALOVÝCH DEBLŮ). ZAJISTÍME TAK MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE I TĚM Z VÁS KTEŘÍ NEMAJÍ CELÝ TÝM, ZÁROVEŇ BUDE ZAJIŠTĚNA VYROVNANOST DRUŽSTEV A PŘEDEVŠÍM SRANDA A POHODA, JEJÍŽ HLAVNÍM CÍLEM JE PRÁVĚ USKUTEČNĚNÍ TÉTO AKCE. JEDNÁ SE O RYZE HOBBY TURNÁJEK KDE LEGRACE, POHODA A RELAX VYSOCE VÍTĚZÍ NAD PŘEDVEDENÝMI SPORTOVNÍMI VÝKONY!!!

 

 Termín:

  • Sobota 22.6.2013

Program:

  • 8.00 - 8.30 Prezentace týmů
  • 8.45 Rozlosování turnaje
  • 9.00 Zahájení hry
  • 16.00 Předpokládané ukončení finálové části a předání cen
  • a dále volná zábava s pivkem pro všechny účastníky turnaje

 

                  OPEN TURNAJ MIXY 1+1 (Hobby) - 07/2013

  • Open turnaj mixů 1+1 (kategorie Hobby) se uskuteční v průběhu 07/2013 - Přesný termín a další propozice včetně přihlašování bude uvolněno v průběhu jara. Pro informace nás případně kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

 

Místní areál umožňuje účastníkům turnaje po celou dobu konání bohaté občerstvení a další využití a využití místního koupaliště a dalších doprovodných aktivit. Turnaj doprovází na pozadí hudba z naší aparatury pro zpříjemnění atmosféry.


 


Kde je BEACH? 
Hřiště plážového volejbalu se nachází na chlumeckém městském koupališti. Více informací získáte zde.
пиломатериалы
дешевые хостелы киева
грузоперевозки украина
honda.ua
sisters.com.ua
www.winnerlex.com.ua

(c) 2012 - TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

Top Desktop version